475 603 390

Nonstop linka pomoci

475 511 811

Domácí násilí

Tlačítko pro zcela anonymní kontakt s IC Ústí nad Labem

Linka pomoci

Nasloucháme vám sedm dní v týdnu, 24 hodin denně: 475 603 390

Telefonní intervence (v českém jazyce) pro osoby v akutní krizi 

Jak telefonická konzultace probíhá?

  1. Po vytočení telefonního čísla 475 603 390 se ozve „Linka pomoci”. V rámci zachování anonymity není třeba se představovat. Vaše číslo zůstane po celou dobu hovoru skryté. 
  2. Linka pomoci vytváří bezpečný prostor pro ventilaci vašich emocí a srovnání myšlenek. Je na vás, o čem a do jaké míry budete hovořit. 
  3. Nestyďte se za projevy lítosti, za zlobu, vztek, zmatek, rozrušení, či nerozhodnost – je přirozené vyjádřit, co prožíváte. 
  4. Společně s vámi zmapujeme aktuální situaci, odhalíme příčiny a  zorientujeme se v možnostech řešení. V případě potřeby vám zprostředkujeme kontakty na další odborníky a služby. 
  5. Sami si ujasníte si další kroky. Vaše rozhodnutí a vaši zodpovědnost za své jednání plně respektujeme.
  6. Hovor společně v závěru shrneme, máte tak možnost zhodnotit, jak vám kontakt pomohl a co bylo pro vás přínosné.
  7. Kontaktovat naši službu můžete i opakovaně.

Kdo s vámi hovoří?

Zkušení pracovníci s vysokoškolským vzděláním sociálního nebo humanitního směru, kteří mají odborné vzdělání v krizové intervenci.

Přímý kontakt

Naše centra

Přehled center, která poskytují tyto služby.

Napište nám

Na emaily je odpovídáno do 5ti pracovních dní od odeslání. Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů.

Dovolujeme si Vás upozornit, že služba Intervenční centrum, Ústecký kraj a program Šance pro všechny, jsou dočasně přesunuty na adresu Králova výšina 7, 400 01 Ústí nad Labem (1. patro, budova Univerzity J.E.Purkyně). Děkujeme za pochopení,