475 603 390

Nonstop linka pomoci

475 511 811

Domácí násilí

Tlačítko pro zcela anonymní kontakt s IC Ústí nad Labem

Ambulantní služba

Krize může být vaše nová šance. Přesvědčte se: 475 603 390

Služba je bezplatná, diskrétní, anonymní a lze ji využívat opakovaně.

Komu je určená?

Osobám, které zažily tragickou či nenadálou událost (autonehoda, onemocnění, smrt někoho blízkého), byly obětí trestného činu, řeší partnerskou krizi, konflikty v zaměstnání nebo ztratily práci. Jsou v dluhové pasti. Mají výchovné problémy s dětmi nebo mladistvými. Mají problematickou komunikaci nebo vztahy v rodině. 

Jak probíhá?

V rámci krizové intervence se vás ujme zkušený profesionál. Během hodinového rozhovoru s ním můžete sdílet své pocity a emoce. Společně odhalíte příčinu vzniku krize a zorientujete se v aktuální situaci. Získáte podporu při hledání východisek, případně kontakty na další odborníky, organizace či zařízení v rámci psychosociální sítě regionu.

Jak je zabezpečena anonymita hovoru?

Pracovník krizového centra je vázán mlčenlivostí dle zákona O sociálních službách č. 108/2016 Sb. a nikde neeviduje vaše jméno. Nemusíte se představovat nebo můžete uvést jiné jméno, kterým chcete být oslovováni. 

Přímý kontakt

Naše centra

Přehled center, která poskytují tyto služby.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů.

Kontakt

SPIRÁLA, ÚSTECKÝ KRAJ, Z.S.
K Chatám 22
403 40
Ústí nad Labem – Skorotice

Jak nás podpořit

Podpora je možná formou hmotných darů (prášek na praní, hygienické potřeby, trvanlivé potraviny, aj.) nebo formou finančního daru na náš účet nebo v hotovosti na adrese organizace.